Horizon

iOS için Daima Yatay Video Çekme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 0.99$
  • Boyut 4.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Evil Window Dog
iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilmiş olan Horizon uygulaması sayesinde cihazınızın duruş pozisyonu ne olursa olsun daima yatay video çekimleri yapabilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilmiş olan Horizon uygulaması sayesinde cihazınızın duruş pozisyonu ne olursa olsun daima yatay video çekimleri yapabilirsiniz.

Sürekli olarak dikey video çekim sorunundan şikayet eden iOS kullanıcıları için geliştirilmiş olan Horizon sayesinde cihazınızı ister sağa ister sola isterseniz ters çevirin hangi pozisyonda olursa olsun yatay ve düzgün video çekimlerini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ön kamera desteğine de sahip olan uygulama ile cihazınızın ön kamerasını kullanarak da daima yatay video çekimlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Adeta sihirli bir uygulama gibi görünen Horizon, iOS cihazınızda bulunan jiroskop yardımı ile kayıt sırasında oluşabilecek herhangi bir pozisyon değişikliğini anında algılayarak görüntüyü yatay konuma getirmekte ve bu sayede de dikey video çekimi sorunlarına çözüm sunmaktadır. Her zaman çekimlerinizin yeryüzü ile paralel olarak gerçekleşmesini sağlayan uygulama ile ayrıca görüntülerinize yansıtma efekti de verebilirsiniz.

Farklı ölçülerde video kayıtlarını yapabilmenizi sağlayan uygulama ile 1:1 Kare, 16:9 Geniş ekran ve 4:3 standart video kayıtları yapabileceğiniz gibi çekmiş olduğunuz videoları yine uygulama üzerinden Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda da paylaşabilirsiniz. Cihazınıza bağlı olarak farklı görüntü modlarını da sunan Horizon'u mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Horizon indir
DİĞER SÜRÜMLER